Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier serwisu

COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza
śląskie, Katowice, Gliwice, Zabrze
praca stacjonarna
5813 dni temu

Ogłoszenie numer: 45466, z dnia 2008-06-17

Firma COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów Aparatury Naukowo-Badawczej.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Gliwice, Zabrze

Nr Ref.: 2008/praca/serwis

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za działania instalacyjne, wsparcie techniczne oraz szkolenia użytkowników urządzeń zakupionych w firmie COMEF

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - prawo jazdy kategorii B, - motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o uznanej renomie, - możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia krajowe i zagraniczne), - atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia - bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami, - niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.