Inżynier Spawalnik

PORR Polska S.A.

105 dni temu

PORR S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Kolejowego, Kubaturowego Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału  w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad robotami spawalniczymi oraz nad przestrzeganiem instrukcji technologicznych przez spawaczy
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru w zakresie robót spawalniczych
  • Koordynacja wykonywania badań nieniszczących na budowie
  • Kwalifikowanie technologii spawania na potrzeby realizowanych kontraktów
  • Analiza jakościowa i ilościowa wyników pracy grup spawalniczych oraz wyników z badań nieniszczących
  • Uczestnictwo w odbiorach robót oraz sporządzanie dokumentacji odbiorowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo)
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Certyfikat kompetencji Europejskiego/Międzynarodowego Inżyniera
  • Uprawnienia do badań wizualnych – VT2
  • Kluczowe kompetencje:
    - zaangażowanie, sumienność
    - praca w zespole
    - dobra organizacja własnej pracy
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę PORR S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Inżynier Spawania

Inżynier spawania, inaczej inżynier spawalnik, to osoba odpowiedzialna za realizowanie i organizowanie prac spawalniczych w miejscu jego zatrudnienia. Jako specjalista w tym zakresie inżynier opracowuje i wdraża nowe technologie miejsca pracy, weryfikuje jakość realizowanych prac i ich zgodność z przewidzianym wcześniej harmonogramem i wytycznymi technicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku koordynuje i nadzoruje prace zespołu ...
Inżynier Spawania Praca Inżynier Spawania