Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Sprzedaży

TBS Consulting

Dolnośląskie

845 dni temu

Ogłoszenie numer: 953520, z dnia 2016-02-01

Dla międzynarodowego producenta rozwiązań z obszaru technologii do obróbki metali oraz technologii pomiarowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy, w szczególności systemów pomiarowych dla przemysłu samochodowego.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami w obszarze województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

  • Tworzenie ofert i prezentacji techniczno-handlowych.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz wprowadzanie aktywności do systemu CRM.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe-techniczne.

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą w obszarach: obrabiarek CNC, wykrawarek, pras krawędziowych, technologii pomiarowych, systemów robotyki lub innych rozwiązań, dedykowanych do przemysłu samochodowego.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Mile widziane miejsce zamieszkania na obszarze województwa śląskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wraz z systemem premiowym.

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z maszynami przemysłowymi.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

  • Zagraniczne szkolenia techniczne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)