Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier systemowy

ELSYS
śląskie, Katowice, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5945 dni temu

Ogłoszenie numer: 39645, z dnia 2008-02-06

ELSYS

Firma informatyczna ELSYS specjalizująca się w kompleksowej obsłudze informatycznej (outsourcingu IT) przedsiębiorstw, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Bielsko-Biała

Nr Ref.: Inżynier 01/2008

Opis stanowiska

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła następujące usługi dla naszych klientów: - uczestniczyła w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych, - uczestniczyła w projektowaniu, a następnie wdrażaniu systemów informatycznych, - nadzorowała funkcjonowanie systemów informatycznych i serwisowała je, - świadczyła wsparcie techniczne (help desk).

Wymagania

- wykształcenie preferowane wyższe informatyczne lub pokrewne, - minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe, - dobra znajomość systemów serwerowych Microsoft (mile widziane stosowne certyfikaty), - znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci LAN/WAN, - podstawowa znajomość systemu Linux, - profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków służbowych, samodzielność, systematyczność, terminowość, - umiejętność rozwiązywania problemów, - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, - dyspozycyjność, - prawo jazdy kat. B, - mile widziany samochód osobowy.

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie informatycznej , - możliwości kształcenia i rozwoju zawodowego, - przyjazną atmosferę pracy.