Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Utrzymania Sieci w Dziale Utrzymania

Polkomtel Sp. z o.o.

Lublin

2 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Twoje Zadania:
  • Utrzymanie ciągłości pracy ok.130 stacji bazowych telefonii komórkowej 2G,3G,LTE
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieci dostępowej i transportowej
  • Akceptacja, konfiguracja i rozbudowa elementów sieci
  • Udział w zarządzaniu majątkiem sieciowym firmy i infrastrukturą
  • Udział w rozwoju organizacji w tym także narzędzi informatycznych
  • Współpraca z firmami zewnętrzny
Nasze Oczekiwania:
  • Inżynier specjalności Systemy Telekomunikacyjne lub pokrewnej
  • Doskonała znajomość zagadnień utrzymaniasieci radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • Dobra znajomość metod pomiarowych i diagnostycznych używanych w sieciach teleinformatycznych i systemach radiokomunikacyjnych
  • Obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office, znajomość narzędzi systemowych w MsWindows i Unix.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami.
  • Prawo jazdy i dobry stan zdrowia
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na terenie woj. pomorskiego i części zachodniopomorskiego
  • Pracę w zespole doświadczonych fachowców
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania najnowszych technologii telekomunikacyjnych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Mobilność, samodzielność, odpowiedzialną i twórczą pracę
  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków
  • Satysfakcję z udziału sukcesie rynkowym firmy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Polkomtel Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)