Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Wsparcia Technicznego

Experum HR

Dolnośląskie

145 dni temu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej i dystrybucyjnej,poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie
Nr ref.: 8510/ITW
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka lub zootechnika),
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą i naprawą przemysłowych urządzeń elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • mile widziana znajomość urządzeń udojowych,
  • wiedza z zakresu zootechniki bądź elektroniki/elektryki,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
  • umiejętność komunikowania się z różnymi grupami klientów, użytkowników,
  • dobra organizacja pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na trenie Polski.
Obowiązki:
  • specjalistyczne wsparcie dla instalatorów i serwisantów przy instalacji i eksploatacji robotów udojowych oraz zaawansowanych technologicznie systemów udojowych i żywieniowych,
  • prowadzenie szkoleń dla instalatorów i serwisantów,
  • nadzorowanie instalacji maszyn, zapewnianie ciągłości pracy maszyn,
  • nadzorowanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • szkolenia posprzedażowe dla klientów.
Nasz Klient oferuje:
  • pracę w znanej, międzynarodowej firmie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego