Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier zmian ds. elektroniki w systemach hamulcowych

ZF Group

Świętokrzyskie

2 dni temu

Lokalizacja: Częstochowa

W Centrum Inżynieryjnym m.in., opracowujemy zaawansowane systemy hamulcowe do samochodów osobowych i dostawczych, stanowiące jeden z kluczowych elementów bezpieczeństwa użytkownika, a także jeden z kluczowych systemów samochodów autonomicznych.
Naszymi produktami zajmujemy się kompleksowo, nawet jeśli są już produkowane, mogą podlegać zmianom technicznym, np. z powodu zmiany komponentu elektronicznego, czy też ze względu na proces ciągłego doskonalenia.
Na tym stanowisku zajmowałbyś się zarządzaniem właśnie takimi zmianami.

Jeśli lubisz elektronikę, zarządzanie ryzykiem i posiadasz analityczny umysł, to może to być stanowisko dla Ciebie.

Twoje zadania:
  • Analiza techniczna ryzyka wpływu zmiany komponentów elektronicznych lub/ i procesu doskonalenia, w systemach hamulcowych, będącym w produkcji seryjnej;
  • Tworzenie planów testów, koordynacja testów walidujących, analiza i dokumentowanie wyników testów;
  • Wsparcie wstępnych analiz ryzyka zmian wspólnych z innymi liniami produktowymi, np. pasywnymi systemami bezpieczeństwa czy systemami wspomagania układów kierowniczych;
  • Wstępna analiza nowych i alternatywnych zamienników;
  • Konsolidacja powiązanych informacji w jednej bazie-systemie;
  • Komunikacja i współpraca z pozostałymi jednostkami Globalnego Zespołu Zmian w układach hamulcowych, rozlokowanych w innych krajach Europy, Chinach i USA.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, mechanika, mechatronika lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obszarze komponentów sterowników elektronicznych, „automotive” w szczególności;
  • Doświadczenie w zakresie dopuszczania pasywnych/aktywnych komponentów elektronicznych (znajomość norm AEC-Q);
  • Doświadczenie w dziedzinie technologii komponentów elektronicznych (produkcja, jakość, testowanie);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Poznaj

ZF Group

Dlaczego warto?

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (57)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (927)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (180)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (237)