Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
INŻYNIERA SERWISU

Coleman International
śląskie
praca stacjonarna
4813 dni temu

Ogłoszenie numer: 138812, z dnia 2011-03-15

Firma działająca od 15 lat na rynku, dostawca przemysłowych urządzeń do  znakowania i etykietowania produktów,  przedstawiciel międzynarodowych firm o światowej renomie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Serwis przemysłowych urządzeń do etykietowania produktów i opakowań na terenie Polski Południowej
  • Naprawa urządzeń u klienta, w zakładach przemysłowych
  • Przeglądy techniczne
  • Szkolenia i konsultacje techniczne z zakresu obsługi i naprawy
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Praca głównie na terenie Polski Południowej

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne – mechanika, robotyka, automatyka
  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym profilu
  • Co najmniej bierna znajomość j. angielskiego (szkolenia, dokumentacja)
  • Umiejętności manualne
  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Komunikatywność, dyspozycyjność
  • Praca na zasadzie „Home Office" – miejsce zamieszkania – Katowice i okolice, woj. śląskie

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i kontakt z nowoczesnymi technologiami w różnych sektorach produkcji
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon