Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
INŻYNIERÓW SPRZEDAŻY

Sternet Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wieliczka, Katowice, Wrocław, Tarnów i północna Polska
praca stacjonarna
6286 dni temu

Ogłoszenie numer: 26689, z dnia 2007-02-21

Dynamicznie rozwijająca się firma, 12 miejsce w Małopolsce wg rankingu Gazele Biznesu 2006, prestiżowego dziennika Puls Biznesu, największy dystrybutor urządzeń firmy SIEMENS w zakresie automatyki i techniki napędowej, poszukuje do biur regionalnych w Wieliczce, Katowicach, Wrocławiu, Tarnowie i północnej Polsce pracowników w charakterze

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wieliczka, Katowice, Wrocław, Tarnów i północna Polska

Opis stanowiska

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami firmy i pozyskiwanie zamówień - realizacja polityki handlowej oraz założonych celów biznesowych - rozwijanie sprzedaży - doradztwo techniczne

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (inż. automatyk, inż. elektryk); - mile widziane doświadczenie z zakresu sterowania urządzeniami przemysłowymi (napędy elektryczne, sterowanie PLC); - mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o charakterze przedstawiciela handlowego/sprzedawcy wyrobów technicznych; - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie; - doświadczenie w pracy z małymi zespołami ludzkimi; - dyspozycyjność; - wysoka kultura osobista; - zorientowanie na sukces.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie, - ciągłe podnoszenie kwalifikacji, - kontakt z najnowocześniejszą techniką - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania.