Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

iOS Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Wielkopolskie

167 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych
  • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań
  • Udział w różnych projektach dla różnych sektorów rynku
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem programistów
  • Raportowanie o postępach projektu
WYMAGANIA
  • Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu na platformie iOS
  • Znajomość iOS SDK, OOP, RESTful API, clean code
  • Bardzo dobra znajomość Objective-C lub Swift
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane będzie doświadczenie w pracy w Agile / Scrum

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista iOS

iOS to system operacyjny przeznaczony na urządzenia mobilne firmy Apple inc. Urządzenia obsługujące ten system to telefony komórkowe iPhone, tablety iPad i odtwarzacze multimedialne iPod Touch. System iOS bazuje na systemie Mac OS X, wykorzystywanym w komputerach przenośnych i stacjonarnych tego samego producenta. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na wyżej wymienione urządzenia przenośne ...
Programista iOS Praca Programista iOS