Zobacz więcej ofert pracy

IT Manager

Devire
mazowieckie, 100km od Warszawy
praca stacjonarna
1841 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: 100km od Warszawy

Nr ref.: PL38010

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

IT Manager

Dla jednego z naszych klientów, polskiej firmy produkcyjnej, szukamy…

IT Managera / Dyrektora

… który dołączy do dynamicznie rozwijającej się firmy i weźmie udział w budowaniu jej strategii IT.

Oferta:

  • Dołączenie do największego w Polsce producenta w wsojej kategorii, lidera na rynku polskim i europejskim
  • Stabilny brand, dynamiczny zespół, ciągły rozwój, przyjazna atmosfera pracy
  • Praca stacjonarna w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Lokalizacja: 100km na północ od Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Zbudowanie efektywnej funkcji wsparcia w postaci IT adekwatnej dla lidera rynkowego
  • Odpowiedzialność za pełną cyfryzację firmy
  • Zarządzanie zespołem 4-5 osobowym + rozwój tego zespołu
  • Zarządzanie budżetem IT, realizacja projektów IT
  • Wdrażanie wszelkich optymalizacji przekładających się na wzrost marży/obniżenie kosztów/większą automatyzację
  • Zarządzanie bezpieczeństwem – w tym wsparcie IODO
  • Strategiczna współpraca z dostawcami, wybór najlepszych rozwiązań
  • Budowa relacji z pozostałymi działami firmy – aktywne podejście do możliwych zmian i usprawnień

Oczekiwania:

  • Doświadczenie jako kierownik lub dyrektor IT idealnie w spółkach z branży produkcyjnej
  • Przygotowanie oraz wdrażanie strategii IT poparte sukcesami w tym zakresie
  • Umiejętności zarządzania i budowania silnego, zmotywowanego zespołu
  • Doświadczenie w e-commerce oraz SAP od strony efektywnego wsparcia organizacji oraz strategicznych projektów będzie mile widziane
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami
  • Wysoka efektywność i umiejętność komunikacji
  • Konieczne doświadczenie w SAP i Webcon w szerokim zakresie – poparte przykładami wdrożeń.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.