Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie BI Developer śląskie
IT R&A Lead Developer - Business Intelligence

Washington Frank International
śląskie
praca stacjonarna
1938 dni temu

Washington Frank jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań rekrutacyjnych Permanent and Freelance ERP w głównych aplikacjach ERP, takich jak SAP Business One, Oracle EBS, Fusion, Sage, Agresso, Infor i IFS. Nasze pełne skoncentrowanie się na ERP oznacza, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w zakresie rekrutacji ERP, nie tylko w pełni rozumiemy rynek, ale także budujemy trwałe relacje z najszerszą gamą dostawców ERP, klientów i specjalistów ERP, którzy chcą rozwijać swoją karierę.

Nr ref.: 22/11/18KS

Super możliwość w globalnej firmie !!!

Jeśli nie boisz się wyzwań to właśnie oferta dla Ciebie.

Nasz klient jest światowym potentatem który współpracują z klientami na całym globie. Firma ma wieloletnie doświadczenie, ich wynalazki poprawiły życie setek milionów ludzi.

Opis roli:

  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań BI
  • Tworzenie raportów i pulpitu obiektów biznesowych za pomocą aplikacji QlikView, Web Intelligence, SAP Lumira, SAP Design Studio i Crystal Reports
  • Projektowania Informacji na bazie SAP HANA
  • Wykonywanie rutynowych modyfikacji programów, dostrajanie wydajności i rozwiązywanie problemów
  • Wykonywanie analiz i projektowanie
  • Konfigurowanie i programowanie  w środowisku SAP
  • Znajomość globalnych projektów
  • Współpraca i wspieranie społeczności użytkowników

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie i doświadczenie w IT
  • Znajomość narzędzi BI takich jak B14, Lumira, Design Studio
  • Dodatkowym atutem jest znajomość SAP HANA
  • Umiejętności opracowywania i projektowania raportów SAP
  • Posiadanie wiedzy biznesowej  w SAP Plus
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Umiejętność opracowywania i wykonywania planów zadań
  • Biegły język angielski
  • Doskonale zdolności komunikacyjne
  • Wielozadaniowość jest nieodłączną częścią obowiązków

Korzyści ze współpracy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowym projekcie
  • Szansa na rozwój kariery w nowych strukturach