Zobacz więcej ofert pracy

IT Support Team Leader

Nigel Frank International
dolnośląskie
praca stacjonarna
1955 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: 13.12.18 HK

Zakres zadań

  • Zarządzanie zespołem IT support specjalistów (2-ga linia supportu)
  • Udział w ambitnych IT projektach
  • Definiowanie standardów w stosunku do sprzętu komputerowego i zarządzanie oprogramowaniem oraz standardami i zasadami bezpieczeństwa
  • Zapewnienie, że wszystkie  SLA są osiągnięte przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Zarządzanie incydentami i zgłoszeniami serwerowymi
  • Identyfikacja wyzwań i wdrażanie rozwiązań usprawniających
  • Odpowiedzialność za proces cyklu życia sprzętu IT

Profil idealnego Kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako specjalisty w zakresie wsparcia IT
  • Umiejętność zarządzania zespoiłem lub wcześniejsze doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows na poziomie administracyjnym
  • Dobra znajomość serwisów networkingowych Microsoft
  • Znajomość sprzętu IT, oprogramowania i aktualnych nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywne podejście
  • Znajomość ITILkie zesp

Benefity

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Team Spirit: silny duch zespołowy i świetna atmosfera pracy w przyjaznym zespole
  • Otwartość: bezpośrednia i nieformalna komunikacja nawet na poziomie zarządzania
  • Możliwości kariery: Wspaniałe możliwości szkolenia zawodowego, osobistego i językowego
  • Buddy program – przydzielenie osoby, która pomoże Ci w zapoznaniu się z nowym środowiskiem pracy, pakiet powitalny
  • Pakiet współfinansowanych świadczeń: obiady i karta multisportowa, prywatna opieka zdrowotna oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny