Zobacz więcej ofert pracy

IT Suppport Team Leader

Nigel Frank International
śląskie, Wrocław, Wroclaw
praca stacjonarna
1857 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Wrocław, Wroclaw
Nr ref.: hk 11/03/19

Dzień dobry,

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych dla sektora IT, poszukujemy osoby na stanowisko IT Support Team Leader.

 Zadania

  • Zarządzanie zespołem IT support specjalistów (2-ga linia supportu).
  • Definiowanie standardów w stosunku do sprzętu komputerowego, zarządzanie oprogramowaniem oraz standardami i zasadami bezpieczeństwa
  • Zarządzanie incydentami i zgłoszeniami serwerowymi, identyfikacja wyzwań
  • Odpowiedzialność za proces cyklu życia sprzętu IT.

Profil Idealnego Kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako specjalisty w zakresie wsparcia IT
  • Administrowanie kontami użytkowników (Active Directory)
  • Umiejętność zarządzania zespołem lub wcześniejsze doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows na poziomie administracyjnym i dobra znajomość serwisów networkingowych Microsoft
  • Znajomość sprzętu IT, oprogramowania i aktualnych nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Znajomość ITIL

Benefity

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Team Spirit: silny duch zespołowy i świetna atmosfera pracy w przyjaznym zespole
  • Buddy program – przydzielenie osoby, która pomoże Ci w zapoznaniu się z nowym środowiskiem pracy
  • Pakiet współfinansowanych świadczeń: obiady i karta multisportowa, prywatna opieka zdrowotna oraz   ubezpieczenie na życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny

Zapraszam również do polecenia kolegów.

Pozdrawiam,

Hanna