Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Java Backend Developer

Exorigo-Upos sp. z o.o.
świętokrzyskie
specjalista (mid)
praca zdalna
970 dni temu

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Rekrutacja online

Praca zdalna/hybrydowa

O projekcie

Realizujemy portfolio projektów dla największych instytucji finansowych w Polsce i wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.
Nasze zespoły tworzą, rozwijają i utrzymują systemy obsługujące procesy sprzedażowe produktów bankowych na platformach BPM.
Doskonal swoje kompetencje w naszym zespole. Zapraszamy!

Technologie, których używamy

  • Java, Micro-services, Bazy danych PostgreSQL, MySQL, Środowisko Continuos Integration, Code Review, Scrum, Jira / YouTrack, Agile, Git,Build Server

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu
  • Tworzenie dokumentacji do wytwarzanego oprogramowania
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania, zapewnienie jakości, dobór technologii
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
  • Udział w szkoleniach technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość Java 8+, Spring, REST API,
  • Znajomość GIT

Mile widziane

  • Znajomość Docker

Twój rozwój, zdrowie i samopoczucie oraz komfort pracy jest dla nas ważny, zapewniamy:

  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy
  • Krajowe i międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( UoP/B2B)
  • Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa
  • Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny łącznie z rodzicami
  • Grupowe Ubezpieczenie na Życie
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Zajęcia sportowe Multisport
  • Benefity okolicznościowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u
  • Komfortowo wyposażone biura
  • Sekcje: biegowa, rowerowa, piłkarska
  • Parking i prysznice dla rowerzystów
  • Imprezy, eventy firmowe

Proces rekrutacyjny:

  • Analiza Twojego CV
  • Weryfikacja kompetencji technicznych
  • Video spotkanie z bezpośrednim przełożonym
  • Przedstawienie oferty współpracy. Witamy w Zespole!

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.