Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Power Media
dolnośląskie
praca stacjonarna
2343 dni temu

Jesteśmy twórcami ifirma.pl - największej polskiej platformy SaaS wspierającej firmy w prowadzeniu biznesu, dostarczając im usługi fakturowania, księgowości oraz zarządzania projektami.

Z nową aplikacją wspierającą freelancerów w codziennej pracy, ruszamy w świat!

Czekamy na osobę, która nie boi się wyzwań, chce się rozwijać i dzielić posiadaną wiedzą.

Liczymy, że dołączając do nas w krótkim czasie staniesz się liderem zespołu tworzącego nasz system.

Jeżeli jesteś osobą, która chce wspierać nas w tworzeniu webowego systemu CRM oraz powiązanych z nim aplikacji mobilnych dla Android i iOS - DOŁĄCZ DO NAS!

Nr Ref.: JD/WRO/PK

OPIS STANOWISKA:

-Tworzenie oprogramowania z użyciem technologii Java/SQL (Hibernate, JUnit, Spring, Maven, PostgreSQL)
-Współpraca z analitykami i testerami oraz nadzór nad prawidłowym rozwojem systemu
-Udział we wszystkich fazach projektu, od przygotowywania specyfikacji po wdrożenie nowej funkcjonalności

Dołączając do zespołu staniesz się realnym współtwórcą naszego nowego produktu kierowanego na rynek międzynarodowy. Zapewniamy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów na rozwój aplikacji (biznesowych i architektonicznych). Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe technologie.

W rozwoju serwisu, oprócz PostgreSQL i Javy, wykorzystujemy szereg technologii, takich jak MongoDB, RabbitMQ, Angular, Ionic. Stosujemy również oprogramowanie WebObjects, narzędzie wykorzystywane przez firmę Apple przy tworzeniu witryn internetowych takich jak m.in. App Store.

WYMAGANIA:

-Co najmniej 3-letnie, praktyczne doświadczenie w programowaniu systemów w oparciu o technologię Java
-Dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. Hibernate, Spring, Web Services, JavaScript, HTML5)
-Praktyczna znajomość rozwiązań bazodanowych (np. Oracle/PostgreSQL)
-Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
-Znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania

OFERUJEMY:

-Elastyczną formą zatrudnienia (umowę o pracę, B2B lub inną formę)

-Realne możliwości rozwoju – stanowisko TEAM LEADERA czeka na Ciebie
-Dobrą, otwartą atmosferę
-Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
-Dofinansowanie do Multisport i prywatnej opieki medycznej
-Imprezy integracyjne
-Elastyczne godziny pracy

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs