Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Java Developer

HR Support

Lublin

75 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dostawcy usług informatycznych dla biznesu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, który swoje usługi świadczy od 2002 roku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki
  • programowanie nowych funkcjonalności i systemów
  • poprawianie błędów w istniejących systemach
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • tworzenie dokumentacji
  • wsparcie klienta
  • udział w spotkaniach i ustaleniach
Wymagania
  • minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu Java
  • doświadczenie w programowaniu Spring (Spring Boot, Spring MVC, Spring Security, Spring Data, Spring Integration)
  • doświadczenie w tworzeniu skalowalnych systemów o wysokiej dostępności, bazujących  na mikroserwisach
  • doświadczenie w definiowaniu, budowie i utrzymaniu interfejsów bazujących na REST
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • znajomość SQL, JPA i Hibernate oraz doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych
  • umiejętność tworzenia czystego, reużywalnego, zarządzalnego i testowalnego kodu
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • rozwój w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • forma zatrudnienia UoP/ B2B
  • zarobki 8.000-12.000 zł brutto przy UoP, 10.000-15.000 zł netto przy B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • zdrowy poczęstunek w czasie pracy
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (50)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (168)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (48)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (86)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (55)