Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Larix Sp. Jawna
śląskie,  Buczkowice k. Bielska-Białej
praca stacjonarna
1551 dni temu

Ogłoszenie numer: 2985170, z dnia 2020-01-27

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking. Poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie,  Buczkowice k. Bielska-Białej

Opis stanowiska

  • Kompleksowe wdrażanie strategii marketingowej marki w zakresie szeroko pojętych aktywności (media tradycyjne, social media, sponsoring, eventy, targi itp.).
  • Kontroling dostaw oraz bieżąca praca w zakresie logistyki importowanych towarów.
  • Prowadzenie dokumentacji działu, kartotek produktowych itp.
  • Kreowanie wizerunku marki oraz kształtu kolekcji poprzez działania kontrolne i analityczne - zmierzające do trafnych wyborów produktów.
  • Współudział w tworzeniu katalogów, cenników, oraz innych narzędzi sprzedażowych.
  • Działalność analityczna i regularna kontrola stoku magazynowego zmierzająca do stworzenia ofert handlowych umożliwiających optymalną sprzedaż.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży sportowej i/lub odzieżowej.
  • Bardzo dobrej znajomości, w mowie i piśmie, języka angielskiego.
  • Praktycznej i bardzo dobrej znajomości pakietu OFFICE.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym lub w dziale marketingu.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły.
  • Mile widziane autentyczne zainteresowanie sportem.

Oferujemy

  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki/marek, za które będzie odpowiedzialny JBM.
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Swobodę w osiąganiu rezultatów pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.