Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Webmaster Lubelskie
Junior WebMaster / WebDeveloper

MOVIads Sp. z o.o. Sp.K
lubelskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1358 dni temu
Miejsce pracy: woj. lubelskie

Miejsce pracy: Praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu traffic
  • Udział w pracach nad wewnętrznymi projektami firmy
  • Bieżące wsparcie i rozwój sklepów WWW oraz stron firmowych
  • Komunikacja i wsparcie w wydawcami w zakresie uruchomienia i emisji kampanii
  • Udział w pracach nad tworzeniem wewnętrznych narzędzi
Oczekujemy:
  • Dokładności i sumienności
  • Chęć nauki i poznawania nowych technologii
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, php, MYSQL
  • Umiejętności analitycznego myślenia i analizowania danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie specyfikacji technicznych
  • Podstawowa znajomość programów graficznych
Mile widziana
  • Znajomość jquery, Bootstrap, MVC, GIT
  • Znajomość systemów Windows i Linux
  • Znajomość form reklamowych w Internecie
  • doświadczenie w pracy z adserwerem reklamowym
Co oferujemy
  • Pracę zdalną
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez: MOVIads Sp. z o.o. Sp. k., ul. Strąkowa 15a, 01-100 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.