Kadrowa

Klient portalu Praca.pl

Bydgoszcz

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 3244828, z dnia 2020-03-26

Nasze przedsiębiorstwo należy do grona największych firm z branży pogrzebowej w regionie, a także zajmujemy się terenami zielonymi na terenie miasta.

Kadrowa

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zatrudnię kadrową / prowadzenie kadr i płac.

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie kadr i płac
  • sporządzanie sprawozdań do ZUS, GUS, US, PFRON
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji firmy
  • sprawy biurowe i organizacyjne

Wymagania

  • samodzielność na stanowisku kadrowej
  • wykształcenie min.średnie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym oraz znajomość przepisów

Oferujemy

  • praca na cały etat
  • wynagrodzenie od 3000 do 4000 zł brutto

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych
Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Praca Specjalista ds. Kadrowych