Najnowsze oferty pracy

  • Kamieniarz

    KAMIENIARSTWO   Świerklany Dolne    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 242 - 7 040 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    polerowanie; szlifowanie; cięcie granitu;
Zobacz więcej ofert pracy

Kamieniarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1817 dni temu

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kamieniarz
Miejsce pracy: świętokrzyskie

Miejsce pracy: Niemcy - Augsburg

Obowiązki:
  • produkcja oraz montaż parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych, podłóg, schodów i nagrobków,
  • układanie płyt z kamienia naturalnego: granit, marmur, piaskowiec, łupek, trawertyn,
  • obsługa maszyn kamieniarskich
  • szlifowanie, polerowanie na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako kamieniarz
  • własny samochód na wyjazd
  • chęć do pracy i gotowość do szybkiego wyjazdu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800€ netto/ miesiąc przy 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.