Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kasjer/Sprzedawca

Beetsma Sp. z o.o.

Malbork

160 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w markecie na stanowisku Kasjera/Sprzedawcy w Malborku.

Miejsce pracy: pomorskie/ Malbork

Zadania:
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia),

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej,
- odpowiedzialność, sumienność,

Oferujemy:
- cotygodniowe elastyczne grafiki,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- comiesięczne wypłaty,
- bezpłatne szkolenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sklepu

Pracownik sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą zaangażowaną w organizowanie warunków dla bieżącego funkcjonowania sklepu, bez względu na rodzaj sprzedawanych w nim artykułów. Bardzo ogólna charakterystyka stanowiska przekłada się także na luźny zakres obowiązków osoby na nim obsadzonej – zależą one w praktyce od charakteru sklepu, rodzaju sprzedawanych w nim artykułów, czy ...
Pracownik Sklepu Praca Pracownik Sklepu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (702)
Wałbrzych (48)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (144)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (886)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1867)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (21)