Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KEY ACCOUNT MANAGER / ACCOUNT MANAGER

Resolutio
dolnośląskie, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Kraków, Bielsko-Biała, Gliwice, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Białystok, Gdynia, Szczecin, Olsztyn
praca stacjonarna
6302 dni temu

Ogłoszenie numer: 26566, z dnia 2007-02-16

Resolutio

Naszym Klientem jest jedna z największych, międzynarodowych firm oferująca usługi B2B, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Kraków, Bielsko-Biała, Gliwice, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Białystok, Gdynia, Szczecin, Olsztyn

Nr Ref.: S/P/07

Opis stanowiska

Zadania: - aktywne pozyskiwanie klientów, - utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami, - realizacja założonych planów sprzedaży, - budowanie dobrego wizerunku firmy na zewnątrz, - negocjowanie umów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług, - wiedza z zakresu sprzedaży, - umiejętności biznesowe, - znajomość rynku, - przedsiębiorczość, inicjatywa, - dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole, - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja), - niezbędne do pracy narzędzia.