Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Key Account Manager (Export Channel)

ROLDROB S.A.

Tomaszów Mazowiecki

40 dni temu

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Zdolności negocjacyjne
  • Zorientowanie na rezultaty pracy
  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2600 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą”, karty Multisport, nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldorb” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Poznaj

Roldrob jest członkiem Grupy Kapitałowej Drosed, której strategicznym akcjonariuszem jest francuska Grupa LDC - europejski lider branży drobiarskiej z obrotami rocznymi na poziomie ponad 2,5 mld €, zatrudniający ponad 15 tys. pracowników.

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager