Key Account Manager (ochrona środowiska)

NES Global Talent

Łódź, Kutno, Zgierz, Łowicz, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny

19 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z obszaru ochrony środowiska, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Kutno, Zgierz, Łowicz, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny

Zakres obowiązków
  • Realizowanie celów sprzedażowych – pozyskiwanie nowych kontraktów.
  • Bieżącą analizę rynku gospodarki odpadami i monitorowanie działań konkurencji.
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami i wskazywanie możliwych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami przemysłowymi
  • Proponowanie i sprzedaż usług wykraczających poza sprecyzowane przez Klienta potrzeby i oczekiwania.
  • Nadzór nad jakością usług i realizacją pozyskanych przez spółkę kontraktów, w tym koordynację pracy działów logistyki i produkcji.
  • Monitorowanie rentowności nadzorowanych kontraktów.
  • Monitorowanie satysfakcji Klientów ze świadczonych usług.
  • Przygotowywanie i archiwizację dokumentacji realizacyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonej działalności zgodnie ze standardami wewnętrznymi.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku sprzedażowym / związanym z budowaniem relacji z klientami przemysłowymi;
  • Wykształcenia wyższego (preferowane: ochrona środowiska);
  • Mile widziane doświadczenie w branży zagospodarowania odpadów;
  • Mile widziana znajomość rynku odpadów przemysłowych;
  • Nastawienia na realizację celów, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Wysokiej komunikatywności i zdolności nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach w organizacji;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w trudnych warunkach;
  • Umiejętności rozwiązywania sytuacji trudnych i szukania rozwiązań;
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych;
  • Dobrej znajomości programów z pakietu MS Office (Microsoft Word, Excel, Power Point);
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat.
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych
  • System bonusowy oraz auto służbowe
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Poznaj