Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager

Domino Executive Search

Lubelskie

203 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy z branży opakowań kartonowych, w związku z rozwojem marki i biznesu na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Obowiązki:
  • Utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja strategii sprzedaży na obsługiwanych rynkach
  • Przygotowywanie dopasowanych do Klienta ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie wyników
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, w branży opakowań  kartonowych (tektura lita, tektura kaszerowana)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista  i zdolności interpersonalne
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Taczaka 24 ; 61-737 Poznań POLAND, tel: +48 22 30 476, Mob : +48 694 670 640
m.zukowski@dominopolska.pl; www.dominopolska.pl

Poznaj stanowisko: Key Account Manager

Key Account Manager, tłumaczony także jako Menedżer do spraw kluczowych klientów, jest osobą odpowiedzialną za bieżącą obsługę i pozyskiwanie klientów szczególnie istotnych z punktu widzenia interesów firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje indywidualną, dopasowaną dla konkretnego kontrahenta ofertę, mającą zapewnić zadowolenie dla obydwu stron, negocjuje warunki podpisywanych ...
Key Account Manager Praca Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (840)
Wałbrzych (54)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (856)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2034)
Radom (165)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)