Kierowca Busa (przewóz pracowników) / Kierowca Samochodu Ciężarowego kat. C (wywrotka) / Kierowca Wozidła

WALMAR Sp. z o.o.

Lubelskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 3337342, z dnia 2020-05-23

Firma wykonuje zewnętrzne sieci sanitarne na terenie całego kraju. Pracujemy w systemie "zaprojektuj-wybuduj". Realizujemy bardzo ciekawe projekty. Nasze Inwestycje to głównie wielkopowierzchniowe hale magazynowe. Współpracujemy z renomowanymi kontrahentami.

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: kierowca/04/2020

Opis stanowiska

  • przewóz pracowników z miejsca zamieszkania na budowę i odwrotnie
  • zakup materiałów budowlanych w hurtowniach w pobliżu budowy
  • obsługa wozidła /samochodu ciężarowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
  • współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania

  • praca w delegacji
  • prawo jazdy kat. B / C (wywrotka)
  • min. roczne doświadczenie na danym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie dla zamiejscowych pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca