Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C / C+E

Work4You

Wielkopolskie

97 dni temu

Work4you Sp. z o.o.  to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy (nr cert. 17947) dla  kierowców samochodów ciężarowych, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na trasach krajowych lub międzynarodowych.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 2000 – 3000 EUR
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • pracę w systemie 2/1, 3/1, 4/1, bez systemu
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • podjęcie pracy od zaraz
  • pracę w wielu lokalizacjach
  • możliwa podwójna obsada
WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. C, C+E z kodem 95, karta kierowcy
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego (posiadamy również oferty pracy bez znajomości języka obcego)
OPIS STANOWISKA:
  • jazda autem typu naczepa firana / chłodnia / silos / tandem / wywrotka / cysterna
  • rozładunek i załadunek towarów
  • trasy dalekobieżne na terenie Niemiec lub trasy międzynarodowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Work4you Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Work4you Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E