Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca C+E - Montażysta

VISAGE-GROUP Sp z o.o.

Wysogotowo k. Poznania

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2685942, z dnia 2019-10-08

VISAGE GROUP Sp. z o. o.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Wysogotowo k. Poznania

Opis stanowiska

  • Transport towaru na terenie całej Europy
  • Załadunek oraz rozładunek towarów
  • Pomoc przy montażu stoisk targowych
  • Wewnętrzna logistyka na terenie targów
  • Dostawy materiału potrzebnego do produkcji

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Dobra organizacja pracy I zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstawowych zagadnień mechaniki samochodowej
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych doświadczeń
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu
  • Premie uznaniowe

Zapraszamy osoby bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E