Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Nowakowski Transport Sp. z o.o.

Dolnośląskie

160 dni temu

Ogłoszenie numer: 2274341, z dnia 2019-02-12

Nowakowski Transport Sp. z o. o. jest firmą z 25-letnim doświadczeniem. Spółka jest specjalistą w przewozach i logistyce artykułów spożywczych w warunkach kontrolowanej temperatury. Klientami firmy są międzynarodowe koncerny oraz sektor małych i średnich przedsiębiorstw pragnący zaistnieć na zagranicznych rynkach. Obecnie w związku z rozwojem Nowakowski Transport oraz zwiększeniem floty prowadzimy rekrutację na stanowiska

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

KIEROWCA C+E w transporcie międzynarodowym na terenie Europy Zachodniej. Praca na chłodniach w pojedynczej obsadzie.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Kurs obsługi wózków widłowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Uczciwa stawka uzależniona od systemu pracy
  • Umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowców
  • Nowoczesne i komfortowe pojazdy Euro6 marki Volvo, Mercedes, MAN
  • Wsparcie profesjonalistów 24/7
  • Treningi praktyczne
  • Pracę w życzliwym zespole
  • Partnerskie traktowanie
  • Równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym, co gwarantuje uregulowany i elastyczny dopasowany do potrzeb kierowców system pracy. Możliwe kilka wariantów:
    • Kółko, kierowca posiada własny pojazd, zjazd na pauzę 45h lub 66h kierowca odbywa w miejscu zamieszkania zarobki od 7000 do 8750 PLN netto/miesiąc
    • 2/1 - dwa tygodnie w trasie i tydzień w domu zarobki od 5600 do 6900 PLN netto/miesiąc
    • 2/2 - dwa tygodnie w trasie i dwa tygodnie w domu zarobki od 4500 do 5500 PLN netto/miesiąc
    • Dla kierowców z Ukrainy lub Białorusi system 2 miesiące w pracy 1 miesiąc w domu lub 3 miesiące w pracy i 1 miesiąc w domu
    • Dla kierowców bez doświadczenia oferujemy możliwość doszkolenia

Każdy kierowca otrzymuje Gratis:

  • Bogaty Pakiet Medyczny na terenie Polski
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia w całej UE
  • Odzież roboczą

Poznaj

Nowakowski Transport Sp.z o.o. wchodzi w skład grupy Nowakowski. Spółka jest specjalistą w przewozach i logistyce artykułów spożywczych w warunkach kontrolowanej temperatury. Klientami firmy są międzynarodowe koncerny oraz sektor małych i średnich przedsiębiorstw pragnący zaistnieć na zagranicznych rynkach. .

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E