Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca ciężarówki TIR – C+E – transport ponadgabarytowy

Spedition Mahn GmbH

Wielkopolskie

92 dni temu

Ogłoszenie numer: 1926660, z dnia 2018-03-21

Spedition Mahn GmbH z okolic Chemnitz (180 km od Zgorzelca). Nasi klienci są z nami w dobrych rękach zaczynając od złożenia zapytania o ofertę do zakończenia transportu. Dzięki naszej logistyce transportowej przewozimy różnorodne produkty – od maszyn poprzez kontenery aż do elementów betonowych. Specjalizujemy się w transporcie ciężkim oraz przeładunkach z nietypową długością. Naszymi pojazdami transportujemy towary ważące do 20 ton.

Praca na terenie Niemiec.

Szukamy od zaraz wyspecjalizowanych pracowników na stanowisko pracy jako:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Transport kontenerów, maszyn budowlanych, elementów betonowych, elementów stalowych, części dźwigowych lub traktorów
  • Załadowanie i wyładowanie kontenerów
  • Prace na dźwigu
  • Przejazdy od niedzieli do piątku lub soboty, lub po ustaleniu także w okresach 14 dniowych

Do przewozów wykonywanych za pomocą:

  • Ciężarówki z żurawiem załadunkowym
  • Ciężarówki z ciągnikiem przegubowym
  • Ciężarówki z przyczepą niskopodwoziową

Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w piśmie i mowie
  • Prawo jazdy C+E
  • Praca również w weekendy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Umowa na czas nieokreślony z wszystkimi korzyściami socjalnymi
  • Wspomaganie w relokacji
  • Płatny urlop
  • Punktualne wypłaty zarobków

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E