Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierowca kat. C+E

BEDNAREK TRANSPORT Sp.J.
wielkopolskie, Tomiczki k.Buku
praca stacjonarna
5133 dni temu

Ogłoszenie numer: 97822, z dnia 2010-05-05

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową. Specjalizujemy się w przewozach materiałów sypkich oraz ADR. Posiadamy stabilną pozycję w branży i ciągle się rozwijamy.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tomiczki k.Buku

Opis stanowiska

  • Praca na zestawie: ciągnik siodłowy + naczepa
  • Obsługa naczepy typu cysterna (silos) do przewozu materiałów sypkich
  • Praca na terenie Unii Europejskiej

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pojazdu oraz doświadczenie w transporcie na terenie Unii Europejskiej
  • Mile widziane doświadczenie na silosach
  • System pracy 4/1
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz nienaganna dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • Praca w miłej i sympatycznej atmosferze
  • Zatrudnienie na własnej działalności
  • Przydzielone auto oraz naczepa do kierowcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy