Kierowca kat. C (pługosolarka) / Pracownik utrzymania drogi

FBSERWIS SA

Świerklany Górne

32 dni temu

Spółka z branży Utrzymania Infrastruktury FBSerwis S.A. poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Świerklany Górne

Zakres zadań:

  • Odśnieżanie dróg
  • Patrolowanie autostrady

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.C
  • dyspozycyjność – praca zmianowa
  • mile widziane doświadczenie związane z utrzymywaniem infrastruktury drogowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa + do 10% premii
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca