Kierowca Międzynarodowy Bus 3.5 t
WISE INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Podlaskie
rekrutacja online
40 dni temu

Ogłoszenie numer: 4511635, z dnia 2021-05-05

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej. Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t. Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

W związku z nieustannym rozwojem działalności transportowej świadczonej przez Naszego Klienta poszukujemy Kierowcy Międzynarodowego.

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w międzynarodowym transporcie towarów (min. 2 lata)
  • dobre umiejętności organizacyjne oraz orientacja w terenie
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone mienie

Oferujemy

  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia za wykonywaną pracę
  • umowę zlecenie/samozatrudnienie
  • pracę w systemie 3/1
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon komórkowy, karta paliwowa, nawigacja GPS)
  • praca na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii i Anglii
  • (stałe zlecenia i stałą współpraca z rzetelną spedycją)
  • stałe wsparcie pracodawcy i spedytora w trakcie realizowanych zleceń transportowych
  • nową flotę pojazdów - (plandeka - 10 ep, w pełni wyposażony)

Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Poznaj