Kierowca międzynarodowy C+E
BY THE WAY Radosław Korcz
Świętokrzyskie
9 000 - 13 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
rekrutacja online
6 dni temu

Ogłoszenie numer: 5202450, z dnia 2021-07-27

Od kilkunastu lat zajmujemy się transportem chłodniczym na terenie Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • praca na terenie Unii Europejskiej (kółka: Benelux- Norwegia do Oslo) w systemie 3/1 lub 4/1 lub 4/2 lub do uzgodnienia
  • ciągnik Scania + chłodnia
  • stałe trasy
  • zmiany w Niemczech (okolice Lubeki)
  • pojedyncza obsada

Wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne
  • świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95)
  • język angielski - mile widziany

Oferujemy

  • umowa o pracę, działalność gospodarcza, umowa cywilno-prawna
  • konkurencyjne wynagrodzenie  oraz diety wypłacane zawsze terminowo
  • 90 EUR/dzień
  • elastyczny system pracy
  • nowe ciągniki Scania (do 3 lat)
  • zaplecze socjalne w Niemczech
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

+48 604 569 439

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj