Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca Międzynarodowy kat. B / Skoczek

PBSG Spółka Komandytowa

Śląskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2734491, z dnia 2019-11-04

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej z siedzibą w Szczecinie, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • przewóz towarów na terenie Europy Zachodniej (głównie Hiszpania, Benelux, Włochy, Francja, Wielka Brytania).

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu busa na terenie UE,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy

  • trasy od tygodnia do 3 tygodni,
  • płatny każdy dzień w trasie,
  • weekendy płatne 100% (także postoje),
  • wynagrodzenie płatne w dniu zjazdu,
  • nowy bus plandeka (na wyposażeniu lodówka i kuchenka na naboje),
  • telefon służbowy z internetem,
  • nawigacja IGO,
  • wsparcie spedytora 24h/7,
  • możliwość stałej współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca