Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca Operator

DTH Selection

Śląskie

2 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca mini żurawi oraz podnośników (sprzedaż/wynajem). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad powierzonym sprzętem (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Dostarczanie i rozstawianie sprzętu na terenie budowy.
  • Obsługa mini żurawia przy realizacji zlecenia.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie z pracą na żurawiach, dźwigach, podnośnikach itp.
  • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne (np. mechanik, elektromechanik).
  • Prawo jazdy kat. B + E.
  • Dyspozycyjność do w ramach przydzielonego obszaru.
  • Mile widziane uprawnienia ŻII.
  • Umiejętność pracy zdalnej.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
Firma oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Specjalistyczne szkolenia wdrażające.
  • Narzędzia pracy (samochód z przyczepą 3,5 t, mini żuraw).
  • Płatne nadgodziny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poznaj

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DTH Selection.