Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

AMS Metal Sp. z o.o.

Podlaskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 3315970, z dnia 2020-05-22

AMS Metal jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 20 lat.

Działamy na rynku polskim i międzynarodowym.
Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

praca na terenie UE

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • mile widziana znajomość w stopniu podstawowym j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • solidność i uczciwość
  • doświadczenie na przyczepach typu wywrotka, ruchoma podłoga

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie
  • nowoczesny tabor
  • praca z doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + diety

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca