Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca zawodowy kat. C + E na kraj i zagranicę

OL-TRANS

Lubelskie

91 dni temu

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 1994 roku na rynku krajowym i zagranicznym.
Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ol-trans.pl

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
  • Przewóz towarów ponadgabarytowych (naczepy specjalistyczne - rozciągane, waga do 100 ton)
  • Przewóz towarów standardowych (naczepy plandeki, firanki, platformy, burty)
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości)
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi
WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kategorii C oraz E
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • Dbanie o sprzęt
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, 22 lata na rynku transportowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami

Poznaj

OL-TRANS

OL-TRANS - członek Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie istnieje na rynku od 21 lat. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi i spedycyjnymi na terenie Europy i poza nią.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (727)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1579)
Radom (60)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (8)