Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca

Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Warszawie
lubelskie
praca stacjonarna
5510 dni temu

Ogłoszenie numer: 65233, z dnia 2009-05-15

Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Warszawie stabilna firma z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku. Oddział w Warszawie realizuje przewozy dalekobieżne, oddziały w Nowym Dworze Mazowiecki i Piasecznie realizują komunikację podmiejską.

Kierowca

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Kierowcy autobusów w komunikacji dalekobieżnej i podmiejskiej.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategori D
  • Ukończony kurs na przewóz osób
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Pełne świadczenia socjalne
  • Możliwość zakwaterowania

    Poznaj

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

    Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.