Kierownik budowy / Kierownik robót / Inżynier budowy

C&S CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Łódzkie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649110, z dnia 2019-09-16

Jesteśmy młodą firmą z wielkimi ambicjami, nastawioną na sukces, a przy tym zapewnienie miłego środowiska do pracy, w którym wszyscy pracownicy są częścią zespołu i każdy ma realny wpływ na dalszy rozwój firmy. Zajmujemy się głównie budowaniem hal stalowych (wraz z infrastrukturą towarzyszącą) w systemie generalnego wykonawstwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie.
  • Organizowanie i koordynowanie robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych.
  • Weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem.
  • Kontrola podległych pracowników i stanu realizacji powierzonych zadań.
  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP na terenie budowy.
  • Zamawianie materiałów oraz zlecanie robót budowlanych.
  • Przygotowywanie umów oraz zleceń.
  • Współpraca z Inwestorem.
  • Zarządzanie budżetem budowy.
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy.

Praca w delegacji na terenie całego kraju w systemie – 3-4 dni na budowie, 1-2 dni w biurze.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym.
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w realizacji prac ze strony GW.
  • Dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office.
  • Ambicja, zaangażowanie i chęć rozwoju.
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
  • Umiejętnośc szybkiego podejmowania decyzji.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i solidnie wykonaną pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, a nie tylko doświadczenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (VW Golf Variant), telefon, laptop.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy