Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KIEROWNIK BUDOWY

Budownictwo Wodno Inżynieryjne i Drogowe Sp.z o.o.
śląskie, teren województwa
praca stacjonarna
5363 dni temu

Ogłoszenie numer: 76026, z dnia 2009-09-25

Firma zajmuje się wykonawstwem robót inżynieryjnych z zakresu ochrony środowiska (oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, wodociągi)

Miejsce pracy: śląskie, teren województwa

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie budowy
  • organizowanie, nadzór i kontrola pracy podległych stanowisk pracy
  • prowadzenie dokumentów budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • wynagrodzenie do uzgodnienia na spotkaniu rekrutacyjnym
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • do dyspozycji samochód służbowy, telefon