Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierownik/-czka działu handlowego.

Tikal Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
6266 dni temu

Ogłoszenie numer: 28596, z dnia 2007-04-20

Firma działająca na obszarze całej Polski w sektorze specjalistycznego sprzętu budowlanego - www.iniektor.pl.

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Nr Ref.: TIK04/2007

Opis stanowiska

Specjalista/-tka do spraw handlu na funkcję kierownika/-niczki działu handlowego.

Wymagania

Wymagana jest dobra znajomość rynku izolacji lub/i maszyn budowlanych w Polsce. Oczekujemy między innymi: branżowego doświadczenia zawodowego, sumienności, zmysłu organizacyjnego i umiejętności samodzielnej pracy. Oczekiwana również jest co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego.

Oferujemy

Ciekawą i rozwojową pracę i płacę!