Kierownik ds. usług

DGP Clean Partner Sp. z o.o.

Świętoszów, Bolesławiec, Legnica

12 dni temu

ogólnopolska firma specjalizująca się w świadczeniu usług czystościowo-porządkowych

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Świętoszów, Bolesławiec, Legnica
Nr ref.: DGP/01/03/2020
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych na kontraktach w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klientów zgodnych z realizowaną umową i założonym budżetem oraz nadzór i zarządzanie zespołem.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i komunikatywność,
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • różne formy zatrudnienia; umowa o pracę, umowa zlecenie,
  • nastawienie na długoterminową współpracę,
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole,
  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów,
  • pakiet ciekawych szkoleń,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu Multisport.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych jak poniżej.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Zygmunta Słomińskiego 15/52 00-195 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Administratorem Twoich danych jest https://www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/

Poznaj

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu