Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu handlowego

Akama Sp. z o.o.
śląskie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / agencyjna / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
938 dni temu

Ogłoszenie numer: 5693274, z dnia 2021-10-13

W związku z rozwojem naszej ukraińsko-polskiej firmy produkującej środki czystości i wprowadzeniem naszej produkcji na polski rynek poszukujemy kierownika działu handlowego.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż naszych produktów,
  • budowanie relacji z Klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywne uczestnictwo w strategii działu sprzedaży i rozwoju firmy,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych i raportowanie swoich działań

Wymagania

  • znajomość języka rosyjskiego,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • mile widziane doświadczenie w sferze sprzedaży wyrobów FMCG co najmniej 5 lat,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji,
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • forma współpracy:
  • pełny etat,
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna;
  • wynagrodzenie do negocjacji