Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Działu Sprzedaży

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ OŚWIETLENIOWYCH I ELEKTRYCZNYCH ELGIS-GARBATKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Garbatka-Let. - miejscowość Ponikwa 11
praca stacjonarna
5915 dni temu

Ogłoszenie numer: 41144, z dnia 2008-03-07

Zakład jest producentem oświetlenia zewnętrznego oraz urządzeń dla energetyki. Poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie, Garbatka-Let. - miejscowość Ponikwa 11

Opis stanowiska

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • nadzór nad dokumentacją
  • przygotowywanie umów,przetargów udział w targach, konferencjach krajowych i zagranicznych
  • kontakt , doradztwo techniczne klientom i inwestorom
  • stworzenie i rozwinięcie nowych sieci dystrybucji
  • zarządzanie i nadzór nad pracą sprzedawców
  • raportowanie do Zarządu
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe techniczne lub elektryczne
  • doświadczenie min.2-letnie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy

  • możliwość szkoleń i doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w miłym zespole