Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierownik działu zakupów

WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o. o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5783 dni temu

Ogłoszenie numer: 47636, z dnia 2008-08-05

Jesteśmy międzynarodowym, innowacyjnym producentem elementów i systemów hydraulicznych, zatrudniającym ponad 1000 osób w zakładach zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale również w Ameryce. Nasze nowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce, a dokładnie w Wykrotach niedaleko Bolesławca, zajmuje się produkcją podnośników do samochodów ciężarowych oraz siłowników hydraulicznych do wózków widłowych, zatrudniając przy tym ponad 120 pracowników

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

•Planowanie/Zamawianie/Dyspozycja materiałami w systemie PPS (AS400). •Optymalizacja składów magazynowych •Optymalizacja przyjęcia towaru •Poszukiwanie nowych dostawców oraz koordynowanie projektów w tym zakresie •Koordynowanie obszaru planowania materiałowego •Optymalizacja kosztów zakupu materiałów •Przygotowanie i realizacja budżetu zaopatrzeniowego •Reporting

Wymagania

•Ukończone studia wyższe, preferowane kierunkowe logistyczne •Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie dystrybucyjnej lub logistycznej •Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (język angielski będzie dodatkowym atutem) •Zdolności analityczne •Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

•Miejsce pracy w stabilnej firmie •Stałą umowę o pracę •Motywujący system wynagrodzeń •Możliwość rozwoju •Zwrot kosztów dojazdu