Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Finansowy Budowy

STRABAG Infrastruktura Poludnie sp. z o.o.

Piekary Śląskie

5 dni temu

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Oddziału Dolny Śląsk Północ / Biuro Budowy A1 Woźniki -Pyrzowice w Piekarach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

  • kierownictwo i nadzór nad działem finansowym budowy
  • przygotowywanie prognoz finansowych oraz kontrola kosztów projektu
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami obowiązującymi w Koncernie
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu kontraktu i jego okresowymi aktualizacjami
  • analiza odchyleń budżetowych
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi z Zamawiającym, podwykonawcami, dostawcami oraz jednostkami w ramach Koncernu
  • realizacja obowiązków wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz zawartej umowy z inwestorem w zakresie umów z podwykonawcami/dostawcami/usługodawcami
  • weryfikacja handlowych, finansowych, ubezpieczeniowych i prawnych aspektów procesów biznesowych
  • przygotowywanie umów i udział w negocjacjach z kontrahentami
  • nadzór nad monitoringiem należności i zobowiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży budowlanej lub na stanowisku specjalisty ds. finansowych przez okres min.5 lat o podobnym zakresie obowiązków
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz kodeksu cywilnego
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i motywowania pracowników mile widziane
  • dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej pod presją czasu
  • samodzielność ,dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
  • gotowość do ewentualnej relokacji- miejsce zatrudnienia zmienne w zależności od lokalizacji kontraktu (woj. dolnośląskie, śląskie, małopolskie)

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

STRABAG Infrastruktura

Południe Sp. z o. o.

Human Resource Consultant

Anna Nowosadko

Wysoka ul. Lipowa 5A

52-200 Wrocław

Tel: +48 71 369 00 45

www.strabag.pl

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Finansowych

Obszar kompetencji kierownika do spraw finansowych jest bardzo szeroki. Jest to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu operacji finansowych przedsiębiorstwa lub instytucji, w której jest zatrudniona. W praktyce kierownik ds. finansowych nadzoruje wypłaty dla pracowników, spłaty kredytów, zakładanie lokat, otwieranie i likwidowanie rachunków bankowych, windykację długów od ...
Kierownik ds. Finansowych Praca Kierownik ds. Finansowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (734)
Wałbrzych (48)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (140)
Toruń (88)
Lubelskie:
Lublin (108)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (734)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1610)
Radom (61)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (120)