Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Praca.pl Praca śląskie Kierownik Laboratorium Badawczego śląskie
Kierownik Laboratorium i kontroli jakości

"FABUD" Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A.
śląskie, Siemianowice Śląskie
praca stacjonarna
4092 dni temu

Ogłoszenie numer: 258092, z dnia 2013-02-20

„FABUD” Wytwórnia Konstrukcji Betonowych Spółka Akcyjna firma zrestrukturyzowana, prężnie rozwijająca się, jeden z wiodących producentów prefabrykatów betonowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Siemianowice Śląskie

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bieżące i kompleksowe nadzorowanie pracy laboratorium w zakresie technologii betonu
  • nadzorowanie i przestrzeganie SZJ
  • doświadczenie w projektowaniu receptur betonowych
  • znajomość metod badawczych betonu i elementów konstrukcji żelbetowych
  • znajomość podstaw funkcjonowania laboratorium (akredytacja, notyfikacja, dokumenty odniesienia i dokumenty badawcze - nadzór nad dokumentami)
  • umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • bieżące kontakty z klientami w zakresie realizowanych projektów oraz reklamacji
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B – możliwe wyjazdy służbowe

Mile widziane:

  • znajomość systemów zarządzania jakością oraz ZKP (dla producentów wyrobów betonowych)
  • umiejętność analizy procesu produkcji prefabrykatów żelbetowych  (doświadczenie w prefabrykacji)
  • praktyczne wprowadzanie działań zapobiegawczych i działań korygujących proces
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę, stała pensja + premia)
  • odpowiednie narzędzia pracy ( telefon komórkowy, komputer, urządzenia badawcze)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez pakiet szkoleń