Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

ANTAL SP. Z O.O.
wielkopolskie
praca stacjonarna
1601 dni temu
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Wielkopolsce poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
  • Nadzór nad pracą laboratorium w kilku lokalizacjach,
  • Planowanie i wdrażanie zmian związanych z dynamicznym rozwojem,
  • Nadzór nad pracami w zakresie badań surowcowych
  • Raportowanie wyników analiz produktów gotowych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa produkcji i jakości wyrobów gotowych poprzez tworzenie, wdrażanie i podnoszenie efektywności działania Systemu Zarządzania Jakością,
  • Zabezpieczenie jakości produktów gotowych oraz działania zakładu pod względem spełniania wymagań obowiązujących przepisów,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością (normy: ISO 22000, GMP+, QS),
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Nadzór nad reklamacjami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem laboratoryjnym lub działem jakości,
  • Znajomość zasad funkcjonowania laboratorium surowcowego,
  • Gotowość do podjęcia nowych wyzwań zawodowych,
  • Chęć do podejmowania działań rozwojowych,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pracę w dynamicznym zespole.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.